top of page

Nowoczesność, wygoda, oszczędność – poznaj inteligentne rozwiązania, dzięki którym to wszystko stanie się codziennością w Twoim domu.

Luxone smart home

PRZEWODOWY I BEZPRZEWODOWY

Smart Home Grenton od EKO SQUAD łączy to co najlepsze w systemach przewodowych i bezprzewodowych, dlatego możesz zainstalować go zarówno w wykończonych jak i dopiero budowanych obiektach.

Inteligentny dom Grenton od EKO SQUAD jest bezpieczny dzięki szyfrowaniu AES 128, takiemu jak w transakcjach bankowych.

smart home pomorskie
smarthome
modbus smart home

Smart Home Grenton od EKO SQUAD jest w pełni integrowany, otwarty na wiele standardów. Steruje wszystkimi urządzeniami i systemami w Twoim domu

MULTIHOUSE
Różne budynki, wiele adresów? Dla systemu Smart Home Grenton to nie przeszkoda. Z łatwością możesz zarządzać instalacjami w domu i w biurze przy pomocy tej samej aplikacji na smartfona.

Dlaczego Grenton
Grenton to system Smart Home, który nie tylko robi wszystko to, co potrafią inne systemy inteligentnego domu, ale robi to w zupełnie nowy, unikalny sposób. Całkowicie obiektowa architektura systemu sprawia, że to co w dotychczasowych systemach było trudne lub wręcz niemożliwe, w Grenton jest proste i intuicyjne.

SMART HOME TO GŁÓWNIE OSZCZĘDNOŚCI W TWOIM PORTFELU

smart home

Do 35% oszczędności na zużyciu prądu przez oświetlenie

smart home

Do 37% oszczędności na ogrzewaniu

smart home

Do 17% oszczędności na chłodzeniu i ogrzewaniu dzięki zarządzaniu roletami

smart home

Do 25% oszczędności na zużyciu wody przez efektywne podlewanie

smart home

Do 19% oszczędności na energii przez efektywne zarządzanie sprzętem Audio-video

POMIAR MEDIÓW GRENTON

 

KONTROLUJ ZUŻYCIE, KONTROLUJ WYDATKI!

Czy wiesz dlaczego płacisz tak dużo za prąd i wodę? Grenton nie tylko zmierzy zużycie poszczególnych obwodów w Twoim domu, lecz również w przystępny sposób zaprezentuje dane bezpośrednio na pulpicie Twojego smartfona lub tabletu.

smart home

SPRAWDZAJ BIEŻĄCE ZUŻYCIE
 

 

Ile energii zużywa Twój dom w danej chwili?
Tylko jedno kliknięcie wystarczy, by to sprawdzić. Smart Home Grenton zbiera dane o zużyciu w czasie rzeczywistym i prezentuje je w postaci czytelnego wykresu.

smart home

ANALIZUJ HISTORIĘ


 

Czy wydaje Ci się, że kiedyś płaciłeś mniej?

Z inteligentnym pomiarem mediów w systemie Grenton szybko to sprawdzisz. Historia danych o zużyciu pozwoli Ci ocenić skąd wzięły się wyższe rachunki i jak je ponownie obniżyć.

smart home

PORÓWNUJ, PRZELICZAJ, PŁAĆ MNIEJ


Czy wiesz, które urządzenie kosztuje Cię najwięcej?

W inteligentnym domu łatwo porównasz koszty generowane przez poszczególne urządzenia, pomieszczenia lub obwody. Dzięki rankingowi zużycia błyskawicznie odnajdziesz odbiorniki, które najbardziej obciążają twój budżet.

SMARTFON, TABLET, A MOŻE SMARTWATCH?

 

Automatyka domowa w wydaniu Grenton pozwala na sterowanie każdym urządzeniem. Z telefonu lub tabletu możesz zmieniać funkcje domu w każdej chwili, z dowolnego miejsca na Ziemi. Co więcej każdy ma inne potrzeby, dlatego Grenton Home Manager i myGrenton dają każdemu dokładnie to czego potrzebuje. Aplikacje Grenton są dokładnie takie jakie być powinny.

smart home
smart home

KAŻDY MA INNE POTRZEBY, WIĘC KAŻDY MOŻE MIEĆ INNY INTERFEJS.

Każdy z domowników potrzebuje łatwego dostępu do funkcji, które z jego punktu widzenia są najważniejsze. Dzięki Grenton Visual Builder możesz szybko stworzyć indywidualne intefejsy dla siebie, Twojej żony i dzieci, a w każdym z nich inaczej rozmieścić ikony i przyciski.

smart home

Grenton

Home manager

smart home

myGrenton

smart home

Powiadomienia Push

smart home

Grenton One Button

smart home

Grenton

Smart Panel

smart home

Panel Dotykowy Grenton

smart home
smart home

Grenton

Smart Switch

ELASTYCZNOŚĆ I MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY

ZACZNIJ OD CZEGOŚ PROSTEGO I ROZBUDUJ SWÓJ SYSTEM W PRZYSZŁOŚCI

Mist Computing zapewnia niezwykle proste przejście od małego systemu do rozbudowanej instalacji. Możesz zacząć od podstawowych funkcji lub jednego pomieszczenia wydając naprawdę bardzo niewiele, a w dowolnej chwili rozbudujesz swój system. Wykorzystaj Smart Home Grenton w swoim kinie domowym lub do sterowania lamp w salonie, a gdy Ci się spodoba, łatwo dokładaj kolejne elementy i funkcje.

16.png

Sterowanie oświetleniem

Smart Home Grenton będzie regulować oświetlenie tak jak sobie tego życzycie.

Dopasuje się do Waszego rytmu życia, a przy okazji oszczędzicie energię.

Lampy zapalane w nocy rozjaśniają się powoli i świecą delikatnym światłem, nie oślepiając zaspanych oczu lub po wykryciu ruchu delikatne podświetlenie schodów lub korytarza same się uruchomi.

Dodatkowo sceny świetlne typu Kolacja, Film lub Kąpiel stworzą odpowiedni nastrój.

109_edited.jpg

Sterowanie ogrzewaniem

Oczywiście, że sterowniki ogrzewania, wentylacji czy klimatyzacji sterują nimi dla oszczędności. Jednak tylko inteligentny budynek umożliwia pełną integrację wszystkich systemów i czujników w domu oraz stworzenie najbardziej optymalnych scenariuszy, co przynosi oszczędności na poziomie niemożliwym do osiągnięcia przy pomocy standardowych sterowników tych urządzeń.

rolety1.png

Sterowanie roletami

Silny, zimowy wiatr potrafi bardzo wychłodzić budynek co przekłada się na większe koszty ogrzewania. Inteligentny dom Grenton może dla Ciebie stale monitorować siłę, temperaturę i kierunek wiatru, a gdy zacznie wiać, zamknie rolety w pomieszczeniach, w których nikogo nie ma.

Latem z kolei zamknie je tam gdzie nikogo nie ma, by słońce niepotrzebnie nie nagrzewało pomieszczeń.

Wszystko po to, by koszty ogrzewania i chłodzenia były wyraźnie mniejsze.

5.png

Sterowanie otoczeniem

Wszystkie instalacje i urządzenia w garażu, podjeździe i ogrodzie będą zgodnie współpracować dla Twojej wygody, komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności.

Brama wjazdowa, która rozpoznaje domowników. Zraszacze, które podlewają tylko wtedy, kiedy jest taka potrzeba. Kurier który dzwoni domofonem na Twój telefon kiedy nie ma Cię w domu...

22.png

Sterowanie Audio-video

Chcesz obejrzeć film? Wciśnij przycisk panelu Grenton, a reszta zrobi się sama:
zasuną się żaluzje, wyłączą lampy i uruchomi zestaw kina domowego. 
A gdy będziesz chciał coś przekąsić i wciśniesz pauzę, delikatnie rozjaśni się lampa byś mógł spokojnie pójść do kuchni.

Dodatkowo, system może stale monitorować obecność osób w pokoju i gdy Twoje dzieci zapomną wyłączyć TV, zrobi to za nie, oszczędzając nawet tysiąc złotych rocznie.

%1.png

WIELORABATY

Zamów więcej niż jedną instalację od EKO SQUAD
i zgarnij rabat 5% na każdą kolejną

%.png

Montujemy urządzenia tylko sprawdzonych marek

Lata doświadczeń nauczyły nas który sprzęt najlepiej ze sobą współgra dając najwyższą efektywność. Jak również którzy producenci dają najlepsze gwarancje na swoje produkty. Dlatego w naszej ofercie znajduje się tylko kilka marek, te z którymi współpracujemy dumnie.

Vailant pompa ciepła
smart home
Daikin pompa ciepła
smart home
smart home
smart home
smart home
smart home
mitsubishi pompa ciepła
ja solar
smart home
huawei
smart home
smart home
bottom of page